Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Patchwork v Dubaji

22. ledna 2012 v 10:54 | Máca |  Babince
To bych nesměla být já, abych minula knihkupectví. Samozřejmě jsem se musela jít podívat jestli náhodou nemají něco zajímavého. Kromě zajímavých knih jsem ještě potkala paní Wilmu, patchworkářku z Dubaje. Ještě jsem jí ukázala kde v knihkupectví najde Japonskou knihu. Hned si jí koupila. A já tu co držím , jsem nekoupila.
Pozvala mě na jejich klub. Teda domlouvání bylo rukama, nohamaSmějící se, ale adresu a datum jsem měla. Jíra koupil aktuální mapu Dubaje a už jen najít spojení do golfového klubu, kde mělo být setkání. Kromě jejich nového, nádherného metra jsme zkusili i autobus a taxi a do klubu dojeli. Jíru jsem musela nechat za "dveřmi", tak mě musíte omluvit kvalitou fotek. Když jsem je večer na hotelu prohlídla, tak jsem byla na sebe pěkně naštvaná, že se mi nepovedly. Ale alespoň něco. Klub bych ohodnotila jak naše setkání BPK. "Děvčata" budou mít v únoru výstavu, tak se tam řešila výstava. Pak měly pozvanou paní z Pakistánu, která přivezla výtvory svého manžela a moc hezky povídala. Byly to vyšívané věci, velké deky, obleky.....
U stolu jsme seděly: Wilma z Indie a její sestra a kamarádka, také z Indie. Paní z Holandska,Zimbabve,Severní Afriky, Egypta, Norska a já z Čech.
Pochopila jsem, že na každém klubu si dávají nějaký úkol a na dalším předvádí jak jej splnily. Teď ukazovaly šití přes papír. Dalším bodem bylo nakupování u prodejců, kteří na klub přšly. A pak ukazování prací co "děvčata" ušila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milada Milada | 22. ledna 2012 v 18:58 | Reagovat

Máco, našla jsem v Tvých "nepovedených" fotkách moc hezké patchworkové výrobky. Je vidět, že i tam jsou moc šikovné, jak říká můj manžel, šílené patchworkářky.
    Díky za zprostředkování   Milada

2 Štěpka Štěpka | 23. ledna 2012 v 10:26 | Reagovat

Marcelko, koukám že touha po babinci tě neopouštěla ani na dovolené. Neuděla jsi jim náhodou kurzík na tašku ???:-)).
Fotky jsou povedené.

3 Eva Eva | E-mail | 25. ledna 2012 v 19:21 | Reagovat

Doufám, žes neminula indický trh s látkami....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama