Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Setkání 28.6.2012

1. července 2012 v 17:50 | Máca |  Babince
Čtvrteční setkání se neslo v přípravách na Kadańské patchworkové dny. Děvčata připravovala quilty na vystavení. Všechny quilty podkládáme igelitama, akce bude v zahradách, tak je nemusíme ušpinit Nerozhodný.Na fotce je Máša s Miládkou při práci.
Máša nám přinesla ukázat co ušila své kamarádce. Je to holka šikovná a hlavně pečlivá, tak jsme to se Soničkou ohodnotilyMrkající.Souprava je velká taška, taštička a obal na knihu. Doopravdy je to moc krásné.
Děvčata je mi líto, ale čtvrtek 5.7.2012 otevřená klubovna nebudeZamračený. Jíra se rozhodl, že využijeme prodloužený víkend a vyrazíme na výlet.
Ten týden od 9.7. už budou finišovat přípravy na Kadaňské setkání. Kdo ještě chce něco přinést, nebo má nějaký nápad, nebo volné ruce na pomoc všechno uvítámUsmívající se. Už jsem se dala na modlení, aby nám vyšlo počasí a nemusely jsme výstavu věšet do kláštera a mohly si užít krásné prostory zahrady. Těším se na všechny a snad nám i to počasí vyjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tetkapernikarka tetkapernikarka | 3. července 2012 v 9:59 | Reagovat

Děvčata,já někdy žasnu,co dokážete vytvořit jehličkama :-)) Škoda,že je to pro mě daleko,určitě bych na výstavu přijela:-)Tak ať se vám výstava vydaří! :-) Alena

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama