Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Jiřetín 2012

29. srpna 2012 v 20:32 | Máca |  Výlety za patchworkem
Už je to více jak týden a já nejsem schopná nic dát na blog. Kdo je v očekáváníUsmívající se, tak se snad dočká. Dnes už třetí pokus udělat reportáž o tom, co se v Jiřetíně pod Jedlovou týden dělo. První jsem nějakým nedopatřením vymazalaKřičící. Při druhém pokusu se mi zasekla klávesnice Křičící. Tak snad dnes......
Celou akci organizovala Pavlína Šafusová (http://www.ceskakrajka.cz/). A že se jí to náramně povedlo, to se musí uznat. Ubytování a stravování výborné, zákusky a koláčky v místní cukrárně a pekárně neměly chybuUsmívající se. Celkem nás bylo 48 "děvčat různě postižených" - patchworkem, pedigem, paličkováním, korálkováním, drátováním.....
Já jsem samozřejmě nesměla chybět u patchworku. Půlku týdne jsem si šila, chodila po výletech kolem Jiřetína a užívala si hezkého počasí a příjemných "holek" u nás v patchworkárně.
Pavla Goldbergová, která lektorovala, učila "děvčata" šít padací kostky. A takhle se Monice povedlyPřekvapený. Druhou práci jsem si nějak nevyfotilaNerozhodný.
Děvčata při kurzu aplikace. A hotová růže - jedna ze šesti dodělaných.
Paní Lída se svou patchworkovou prvotinou. Moc jí přeju, aby jí patchwork chytil.
Máca s Hankou ukazují svou ušitou tašku. A že se jim povedla, to je jasné.
Vidíte, že jsme doopravdy šily a užívaly si. I v ostatních dílnách se nenudily a hezky pracovaly. Svou práci jsme i prezentovaly v sobotu na trzích. Ale to by bylo na další reportáž.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana Ivana | E-mail | Web | 3. září 2012 v 20:47 | Reagovat

To muselo být fajn, docela ti to závidím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama