Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Sobotní výlet

6. října 2013 v 20:00 | Máca |  Výlety za patchworkem
Na sobotu v předpovědi počasí bylo, že v Gröbern nebude pršet a bude 17 stupňů. Napsala jsem paní Ortrud, jestli můžu u nich vystavit 13 quiltů. Napsala, že ano. To rozhodlo. Připravila jsem kolekci quiltů Pfaff clubu "Zelenomodrý svět" na cestování Usmívající se a v sobotu vyrazila.
Počasí bylo doopravdy úplně ukázkové. Naše práce se v Německu líbily a moc jim to na "dvoře" slušelo. Kdo neznáte tento patchworkový obchod, tak jejich stránky : www.patchworkversand.com - obchod a www.patchworkversand.de - domácí. 2x do roka pořádají výstavu s nákupy a pohoštěním. Vezla jsem můj oblíbený jablkový koláč. Měla jsem radost, jen se po něm zaprášiloUsmívající se, chutnal i v NěmeckuUsmívající se. Ochutnala jsme i jejich výbornou dýňovou polévku (vaří jí pokaždé na podzim) a nemá chybu. Dozvěděla jsem se, že mají 15-té výročí založení firmy. Tak to je pěkné. Na patchworkových dekách se sedělo úplně krásně a že jich bylo po celém prostoru i v zahradě dostatek. Vyfotila jsem i polstrování na traktoruPřekvapený. No kdo to má?

A teď pár fotografií. bez komentářeUsmívající se :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Drahuška Drahuška | 7. října 2013 v 13:20 | Reagovat

Ahoj Marcelko, hrozně mě mrzí, že jsem s tebou nemohla jet. Určitě to tam bylo krásné. Příště určitě pojedu, jestli to bude jen trochu možné. Drahuš

2 Iva Iva | 7. října 2013 v 17:17 | Reagovat

Výlet,pěkný a kde je ten traktor?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama