Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Jehelníčky

Dárek

17. února 2015 v 5:23 | Máca
Torzo anděla (dostala jsem od Soničky G.) se dočkalo dodělání. Vymyšlené jsem to měla hned, ale teď se našla Soniška S., která to velé dokončila. Děvčata děkujiLíbající, je to moc hezký kousek.

Háčkovaný jehelníček od Boženky

15. února 2015 v 7:02 | Máca
Boženka ze Žatce mi přivezla tento krásný háčkovaný jehelníček. Boženko děkuji Líbající.

Jehelníček "kafíčko"

8. ledna 2015 v 5:04 | Máca
Martina Marková z Kadaně pro mě udělala toto "kafíčko". Porcelán je značkový a nějak připevnila hrneček k talířku. Látka je jako starodávná. Zkrátka je to moc krásný jehelníček. Martinko děkuji Líbající.

Dnes je otevřená klubovna od 13 hodin.

Jehelníčky z Benešova u Semil

5. ledna 2015 v 5:24 | Máca
Tyto jehleníčky pro mě ušila Alenka Martincová z Benešova u Semil. jehelníčky ke mě putovaly trošku delší dobu, ale to nevadí. Měla jsem je jako vánoční dárekUsmívající se. Alenko děkujiLíbající. Ještě bych potřebovala vysvětlit, proč ten jeden má ten pásek se suchým zipem tak dlouhý. Že by to bylo přes šicí stroj?

jehelníček kornoutek

30. listopadu 2014 v 7:41 | Máca
Sonička se naučila rychlozbůsob šití pytlíčků a hned mi z toho ušila jehelníčekPřekvapený. Moc se jí povedl a budu ho používat u šicího stroje. Soničko děkujiLíbající.

Jehelníček

1. listopadu 2014 v 5:49 | Máca
Já jsem si také ušila jeden jehelníčekUsmívající se. Šití u televize, je velmi příjemná práce.

Jehelníčky

13. října 2014 v 6:30 | Máca
Tyhle jehelníčky je skoro pozůstalost. Jsou to nádherné kousky. Moc mě zaujala ta dozička co stojí v pozadí. Nemohla jsem jí ani otevřít. Nejdřív jsem musela olejíčkem máznout. Když se mi to podařilo otevřít, tak uvnitř jsem objevila staré jehly do šicího stroje Překvapený. Na spodní straně toho plochého je ještě cena v markáchUsmívající se. To znamená jehelníček z cizinyUsmívající se.

Háčkované dýně

6. října 2014 v 6:08 | Máca
Alespoň někdo letos vytvořil nějaké dýně Usmívající se. Alenka uháčkovala a já dostala jehelníček do sbírkyMrkající. Alenko děkujiLíbající.

Jehelníček z "blešáku"

13. září 2014 v 6:00 | Máca
Jednou za čas se jedu podívat na bleší trh a tentokrát tam byl tento úlovekPřekvapený: No není nádherný? Botička je šitá z kůže a vršek je pásek z popruhu na sáňky. Jak může být starý se ani nepokouším odhadnout.

Přírůstek do jehelníčků

27. srpna 2014 v 6:06 | Máca
Tento jehelníček jsem koupila ve městě Šoproň v Maďarsku. Městečko, hlavně jeho historická část je nádherná. Upoutaly mě nádherně opravené staré domy. To musíte vidět. Když pojedete přes Maďarsko, tak se určitě zastavte.

Jehelníček na zavěšení

13. srpna 2014 v 6:01 | Máca
Jehelníček na zavěšení nemá chybu. Přivezla mi ho Drahuška B. z Velichova. No zkrátka jehelníček parádní a já moc Drahušce děkujiLíbající.
Ve čtvrtek nebude otevřená klubovnaZamračený.

Jehelníčky z Vysokého Mýta

23. července 2014 v 20:53 | Máca
Dva kousky přišly z Vysokého Mýta od paní M. Dolanské. Děkuji moc. Ani nevíte jakou jste mi udělala radostUsmívající se.


Zítra bude otevřená klubovna, mám nové látky, nové knížky i nové informaceMrkající.

Jehelníčky z Plzně

10. července 2014 v 5:44 | Máca
"Děvčata" z Plzně přijela na akci do Františkánského kláštera a já jsem dostala od nich tyto dva jehelníčkyUsmívající se. Že bych pořádala víc akcíMrkající, teda kvůli jehelníčkůmSmějící se. Renatko, Jaruško děkujiLíbající.

Jehelníček "anděl"

9. července 2014 v 6:20 | Máca
Každý čtvrtek se u mě na nákupy zastaví "tlupa děvčat". Jdou ze svého tvoření, které není patchwork, ale u mě nakupují látečky na takovéto a jiné drobnosti, které dělají. Umějí věci, které my známe jen z doslechuPřekvapený. Jsou hrozně šikovné. Tento "anděl" je toho důkazem. Sonička (ne moje šicí) ho pro mě ušila a já bych ho chtěla ještě dodělat. Ale to je jen plán. Kdy začnu s realizací doopravdy nevím. Mám teď rozděláno strašně moc věcí a prázdniny, jsou prázdniny a času je pořád snad míň a míňZamračený. Soničko děkujiLíbající.
Ve čtvrtek můžete přijít, bude otevřená klubovna.

Jehelníček "šicí stroj"

8. července 2014 v 6:08 | Máca
Tohle "dílo" pro mě vytvořila Eliška z Kadaně. Je to moc šikovná paní. Na co sáhne, to umí. Jen aby jí zdravíčko (srdíčko) sloužilo co nejdéle. Eliško děkujiLíbající.

Starý jehelníček

7. července 2014 v 5:24 | Máca
Krásný starý jehelníček jsem dostala od Drahušky z Velichova. Na spodní straně je : Gram kola šicí stroje, Frant. Zahrádka, Přelouč. Určitě ho dostávali dobří zákazníci k nákupu. Teď je v mé sbírce Usmívající se. Drahuško děkujiLíbající.

Jehelníčky od Míši a Soničky

28. května 2014 v 5:20 | Máca
Další přírůstky do sbírkyMrkající. Od Míši je s kostelíčkem a Sonička recyklovala špulku od nití a povedlo se jí to (jak jinak). Děvčata děkujiLíbající.

Jehelníček z Plzně

12. května 2014 v 5:43 | Máca
Tohoto filcového "krasavce" přivezla Renča Hálová z Plzně. Musela jsem vyfotit i "bubáka" na spodní straněUsmívající se. Když ona má všechno tak vypracované do posledního detailu. No zkrátka naše Renča Mrkající. Až konečně dodělalá tu další školu, tak bude mít více času na šití a to teprve uvidíme ty výtvory. Že Renčo ?
Za jehelníček moc děkujiLíbající.

jehelníček z Valašského Meziříčí

11. května 2014 v 9:26 | Máca
Až z Valašského Meziříčí ke mě doputoval tento háčkovaný jehelníček. Háčkovala ho paní Boženka Hambálková. Asi osobně jí neznám, ale přesto moc děkuji za rozšíření mé sbírky.

Jehelníček od Gisely a Zdeničky

26. března 2014 v 5:19 | Máca
Na sobotním "babinci" jsem dostala nádherné, krásně propracované jehelníčky. KouknětePřekvapený. Na druhém obrázku jsou rozložené, otevřené. Zdenička ještě dovnitř vyšila : únor 2014. Moc děkuji. Jsou to moc hezké kousky do mé jehelníčkové sbírkyUsmívající se.

Ve ČTVRTEK je otevřená klubovna.

 
 

Reklama