Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Knihovna

Kniha z Biminghamu

15. srpna 2013 v 11:33 | Máca
Tato úžasná dáma prezentovala na výstavě své práce a svou novou knihu. Deku z této knihy má pověšenou vedle sebe. Je to neskutečná nádhera a jak to měla pěkně propracované. Samozřejmě jsem si její knihu musela koupit a mám ji i s věnovánímUsmívající se. Paulina měla vůbec moc hezké věci ve svém "stánku". Já už se moc těším, až alespoň jednu kytičku ušiji.

Japonec č.103

4. července 2013 v 9:22 | Máca
Moc velkou radost z nového "japonce" nemámZamračený. Musím firmu připravit na recertifikaci a toho času bude hodně pomáluZamračený. Tak snad před spaním....... Děvčata Vám hezké prázdniny.
Čtvrtky platí.

Japonec č. 102

12. června 2013 v 19:49 | Máca
Dnešní přírůstek do mé knihovny mě velmi potěšilUsmívající se. To se mi bude hezky usínatPřekvapený. Snad objevím něco, co jsme ještě nikdy nezkoušely. Uvidím a už se těším. Zítra se na Vás těším.

Časopis z Ameriky

23. dubna 2013 v 8:38 | Máca
K svátku od Lucky jsem dostala moc hezký časopis. 27 klasických projektů od velkých dek po deky pro dětičky. Určitě si z tohoto časopisu něco ušiju, jen tak pro radostUsmívající se.

Nové "čtení"

20. března 2013 v 14:29 | Máca
Tady to vidíteUsmívající se. Pak má člověk něco šít, když jen leží v hezkém "čtení"Překvapený. Teda vůbec by to nebylo špatné, kdyby to tak byloSmějící se. V pracovním vytížení, jsem nestihla všechno dát ani na blog. Snad už bude lépeNerozhodný. Lucka byla pracovně v Americe a přivezla dva patchworkové časopisy. Které jsou nacpané krásnými věcmi a hlavně žádná moderna. Jen klasika a to je pokoukáníčkoUsmívající se. Lucinko, děkujiLíbající.
Ve čtvrtek je otevřená klubovna.

Japonec č.101

24. ledna 2013 v 9:34 | Máca
Nádherná publikace o šití dorazila opět z JaponskaSmějící se. I na přední straně vidíte jaké krásy se ukrývají uvnitřPřekvapený. A to mám šít na výstavuNerozhodný. Musím se s tím poprat.
Dnes je otevřená klubovna. Jestli něco potřebujete koupit, nebo jen na kafíčko, tak přijďte.

Nové časopisy

17. ledna 2013 v 12:43 | Máca
Ještě, že naše děti jezdí po světěSmějící se, jinak bych takovou várku časopisů nikdy neměla. Lucka si na mě v Sydney vzpomněla a já teď nebudu šít a budu jen číst a číst.......Usmívající se. Lucinko děkujiLíbající.
Dneska mi určitě rády pomůžou (se čtením)Usmívající se i "děvčata", která přijdou do klubovny. Jako každý čtvrtek.

Australian patchwork quilting

7. ledna 2013 v 6:26 | Máca
V neděli po obědě mi "ježíšek" opožděně přinesl tento časopis. Zuzanka (ježíšek) na mě nezapomněla a přivezla mi ho z Londýna. Zuzanko i Seane děkujiLíbající.

Patchwork magazin 2/2013

6. ledna 2013 v 7:50 | Máca
ještě se člověk v novém roce ani nerozkouká a už přijde patchworkový časopisPřekvapený. Asi budeme muset začít šítSmějící se.

Knížka o taškách

8. srpna 2012 v 5:54 | Máca
Od Nadi jsem dostala takovou to krásnou knihu o kabelkách. Tak se holky těšte co z ní ušijeme Usmívající se. Naděnko děkujiLíbající.
Tento i příští čtvrtek je klubovna zavřená. Tak se sejdeme až 23.8.2012. A to se těšte. Přijedeme z kurzů a budeme nejchytřejší Smějící se.

Japonec č.99

24. července 2012 v 8:17 | Máca

Kniha z Dubaje II

15. května 2012 v 6:20 | Máca
Ještě jeden přírůstek do mé monotématické knihovnyUsmívající se. Scrapů není nikdy dostSmějící se.

Kniha z Dubaje

13. května 2012 v 6:16 | Máca
Protože jsem si koupila pravítko na rychlé řezání křivek, tak tato kniha je velmi důležitáUsmívající se. Jen nevím kdo je bude šít, když mě stále moc nejdouPlačící. Ale vím o někom komu křivky jdou. Že Pavlínko?

Časopis ze Stockholmu

11. května 2012 v 7:12 | Máca
Ještě, že naše děti jezdí po světěMrkající. Lucka byla fandit našim hokejistům a mě přivezla tento časopis. Je v něm pár moc dobrých nápadůPřekvapený. DěkujiLíbající.

Trapunto (Boutis)

26. dubna 2012 v 7:36 | Máca
Přírůstky do mé knihovnyUsmívající se. Knihy jsou nazvané Trapunto, ale je to hlavně Boutis. Pavlínko, už se těšíš?

Amisch quilts

20. dubna 2012 v 12:44 | Máca
Tuto překrásnou publikaci o Amishských quiltech jsem dostala za "účast" na mezinárodní výstavě. Jednu jsem přivezla z Prahy i pro Martinku. Tak se má na co těšit. Kniha je nádherná. A já až se mi zahojí oči, tak se určitě budu kochatUsmívající se. Zatím mám všechno v mlzePlačící, ale prý se to bude jen lepšit.
V pondělí kurzík bude, už se na Vás těšímUsmívající se.

Japonec č.98

12. dubna 2012 v 6:17 | Máca
Hurá, máme zase z čeho pracovat Mrkající.

Časopisy z Londýna

23. března 2012 v 10:30 | Máca
Přijela Zuzanka z Londýna na návštěvu do Kadaně. A přivezla mi tyto krásné časopisyUsmívající se. Zuzanko děkujiLíbající.

Japonec

21. března 2012 v 19:46 | Máca
Nějak jsme zapomněla uložit do knihovny tuto krásnou knihu. Opět plnou nápadůPřekvapený. To je proto, že připravuji věci na výstavu. Dnes jsem ořezala na zahradě bambus a pak jsem hezky prutům brousila "kolínka" a zkracovala je na požadovanou délku. To abych děvčatům nezničila jejich pěkné výtvory. A že se výtvory povedly, to můžete sami posoudit až přijedete na Mezinárodní výstavu. Budou vystaveny u stánku Pfaff.

Kniha a časopisy z Ameriky

10. března 2012 v 8:40 | Máca
Drahuška z výletu po Americe mi přivezla tuto knihu a časopisy. Chudinka musela připlácet za kilogramy, protože tolik knížek co přivezlaPřekvapený. Jedna hezčí než druhá. Na dnešním setkání si je můžete u mne ještě prohlédnout. Dokud nám je Drahuška neodveze domů. Ty co jsem dostala já, budou k prohlížení stáleUsmívající se.
 
 

Reklama