Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Knihovna

Nová kniha

6. ledna 2012 v 6:50 | Máca
Ježíšek nezklamalUsmívající se. Přinesl i novou knihu.Ježíšku děkujiLíbající.

Japonec č.97

5. ledna 2012 v 7:03 | Máca
Není co dodat, teď už jen mít čas na šití a spoustu nádherných projektů je před námi.

Japonec č.96

1. října 2011 v 6:13 | Máca
Tento přírůstek do mé knihovničky přišel úplně ve správný časMrkající. Alespoň jsem měla co číst v postýlce při maroděníUsmívající se. Už vím co budu šít, ale nevím kdyZamračený.

Kniha z Francie

21. září 2011 v 8:03 | Máca
Takovou to překrásnou knihu jsem si přivezla z patchworkového výletu. Samozřejmě jsou to květinySmějící se. Nějak nestíhám, určitě už jste se těšily na obrázky z výstavy a Máca nicZamračený. Budu se snažit Vám něco ukázat, ale ještě mi dejte den.

Kniha ze Skotska

4. září 2011 v 8:42 | Máca
Tuto knihu mi naše Lucka přivezla ze stáže ve Skotsku. Mám radost, protože to je titul od Susan Briscoe. Od té už mám jednu knihu podepsanou.

Birmingham 2011 II.

21. srpna 2011 v 19:04 | Máca
To bych nebyla já abych si z patchworkového výletu nepřivezla knihu. Tato je obzvlášť povedená. Její autorku paní Angelu Madden jsem pozvala do Prahy na výstavu a přislíbila i kurzy. Dělá nádherné aplikace. Ale to určitě uvidíme. Už teď se na ní moc těším. Je to úžasná dáma. Svou knihu, mě u sebe ve stánku podepsala a teď mě mrzí, že jsem neudělala více fotek jejích pracíZamračený.

Japonec č.95

3. srpna 2011 v 8:21 | Máca
Další nádherné věci. Právě z této knihy mám tu mojí poslední kabelku přes ruku. Kdo přijede zítra na babinec, tak bude k prohlédnutíUsmívající se.

Japonec č.94

13. června 2011 v 8:48 | Máca


Pokaždé když přijde kniha z Japonska, tak píši jak se těším na šití. To je pravda, že se těším, ale projektů, které vznikly z těchto knížek mám velmi málo. Pod stromeček jsem dostala úžasné Japonské látečky a stále jen na mě koukají a určitě by jim slušelo z nich něco ušít. Tak snad o prázdninách bude více času a vrhnu se na to.

Kniha z PPM

12. dubna 2011 v 5:30 | Máca


Tuto krásnou knihu. Samozřejmě o "hvězdách" jsem si přivezla z Prahy. Jsem zvědavá kdy se do nějakého projektu pustím. Nejdřív bych měla dodělat všechny resty, které mám.

Kniha tentokrát ne o patchworku

23. února 2011 v 8:49 | Máca
Včera jsem obdržela pěkně tuhou obálku od Míši z Prahy. Divila jsem se co může posílat . Jaké bylo překvapení, když jsem jí rozbalila. Kniha a ne o patchworku, ale o Fimu. Ta se bude hodit. Zrovna děláme pokusy s touto hmotou, tak tady máme nějaké ukázky. Knihu napsala Monika Brýdová, tak to je radost dvojnásobná, protože Monika bydlela v Kadani a znám jí osobně. Tak až pojedu do Dubče, tak vezmu sebou a nechám si jí od autorky podepsat .
Hrátky s FIMO hmotou

Kniha z Paříže

17. února 2011 v 5:25 | Máca
Květy z hedvábné stuhy od A do Z
Na tuto knihu mě upozornila Klárka. A tímto jí moc děkuji, protože já bych jí třeba nenašla. Hned jsem věděla, že musí se mnou putovat do Kadaně. Je v ní hodně květin udělaných z hedvábné stuhy a domalovávané nebo dotvořené výšivkou. No zkrátka moc krásná kniha. Už se těším až všechno dotvořím na výstavu a dodělám všechna učetnictví a vrhnu se na toto tvoření.

Časopisy

4. prosince 2010 v 10:18 | Máca
Lucka (dcera) měla včera schůzku s kamarádkou Zuzankou, která  bydlí v Londýně. A když jsem ráno vstala tak jsem na stole v kuchyni měla připravené všechny tyto časopisy. To bylo radosti . Zuzanko, jestli  se dostaneš ke mě na blog - tak moc děkuji . Na fotce vidíte i nitě z včerejšího šití . Jestli to dnes dodělám, tak zítra hodím fotečku udělaného výtvoru. Ale to teda fakt nevím. Třeba si zalezu a v tomhle počasí se budu jen kochat , mám čím.
časopisy z Londýna

Japonec č.93

26. listopadu 2010 v 10:41 | Máca
Dnes jsem dostala tuhý velký dopis a už jsem věděla co najdu. Moc se těším, až si večer budu listovat a dumat, co vytvořím. Vím, že si nemůžu vzít "japonce" do postele. To bych zase neusnula. Už ať je večer a mám čas na listování a kochání.
Japonec č.93

Nová kniha

21. října 2010 v 6:09 | Máca
Maďarská kniha
Maďarská knihaTak tuto krásnou knížku vybral (našel) Jíra v knihkupectví. A když jsem do ní koukla tak bylo jasné, že musí se mnou domů . A tady je malinkatá ukázka té krásy co je uvnitř.

Knihy z Birminghamu

29. srpna 2010 v 11:16 | Máca
To bych nebyla já, abych si nepřivezla nějakou knihu z patchworkového výletu. Teď mám dokonce dva úlovky. První kniha - baltimorské krásy, je plná ručního šití a nádherných aplikací. Už jen mít čas na jejich uskutečnění .
Baltimore Beauties
Druhou knihu mám i s podpisem autorky. Je nádherná. Hodně skládaných vzorů. No zkrátka ta se mnou musela domů.
Creative Tucks and Textures

Japonec č.92

6. srpna 2010 v 12:00 | Máca
U nás prší do rána. Nevadilo by to, kdybych nemusela vůbec ven. Ale zrovna dneska jsem měla nějaké povinnosti a do toho deště jsem musela. Pošťák mi udělal radost, že přinesl zásilku s mým oblíbeným čtením. Jen mě mrzí, že tato zásilka asi prošla louží. Tak já budu sušit listy a doufat, že se neslepí.
Japonec č.92

Japonec č.91

14. května 2010 v 13:17 | Máca
Dnes přišla tato nádherná kniha. To zase nic neudělám, protože budu jen prohlížet a kochat se.
Japonec č.91

Přírůstky do mé knihovny

10. března 2010 v 17:25 | Máca
Lucka (dcera) se vrátila ze Španělska a přivezla mi přírůstky do mé sbírky knížek. Jak jinak než o patchworku .

Japonec č.90

7. března 2010 v 9:10 | Máca
Já nevím jak Vy, ale já už mám té zimy nějak dost. Proto jsem byla moc ráda když došel další "Japonec". Tak v té dlouhé zimě mám co dělat .

Japonec bez čísla

28. ledna 2010 v 7:39 | Máca
Dostala jsem nového "Japonce". Už se těším jak si pěkně počtu . Ještě, že je tam hodně obrázků. To je zase inspirací.
 
 

Reklama