Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Květiny

Zahrada

20. května 2015 v 5:29 | Máca
Na naší neošetřovanou zahradu jsem před několika lety zasadila kosatce. Letos poprvé vykvetly. Dokonce dva v jeden den rozkvetly. Je to nádhera. Nemají ani stejnou barvu. Ještě mají nasazeno na další květy, těším se na další nádheruPřekvapený. No nejsem dobrá zahradnice ? Smějící se

Zima ?

2. dubna 2015 v 5:56 | Máca
Ve čtvrtek BUDE otevřená klubovna od 13 hodin.

31.3.2015 jsem ráno roztáhla závěs a nevěřila jsem svým očímPřekvapený. Sníh ! Už jsem chtěla přezout auto, tak to budu muset ještě odložit a nejsem sama. Určitě jsem nebyla ani sama kdo nevěřil co napadlo. Co mě ale ještě překvapilo ? Že v Kadani sníh vydržel až do odpoledne. Musela jsem vyfotit chudinky narcisky pod sněhem. Teď už budeme doufat, že letos to byl sníh poslední Mrkající.

Krása na zahradě

5. března 2015 v 5:59 | Máca
Příroda se probouzí k životu :

Ještě zahrada

8. srpna 2014 v 5:34 | Máca
Kdo mě zná, tak ví, že já a zahrada to nejde moc dohromadyNerozhodný. Ale přesto jsem zasadila a takhle krásně vyrostla květina Překvapený, která nevím jak se jmenujeUsmívající se. Dokonce vyrostla i keříčková rajčata na kterých si moc pochutnali "slizáci". Tento problém, prý mají všichni zahrádkářiZamračený.

Zahrada

7. srpna 2014 v 6:04 | Máca
Kouněte jak nám pěkně rozkvetl Ibišek na zahradě. Pilná včelka obalená pylem (na druhém obrázku). To je podívanáPřekvapený.


Dnes je otevřená klubovna. Přijďte a nádherně kvetoucí keř uvidíte na vlastní oči.

Zahrada

3. května 2013 v 20:21 | Máca
Jaro dorazilo už i k námPřekvapený. Takhle krásně rozkvetla zahrada pampeliškamaÚžasný. Je to úplně úžasné a děti napadl nápad aby maminka udělala med z pampelišekNerozhodný.

Sněženky

10. března 2012 v 13:23 | Máca
Čekám na "děvčata" až přijdou na setkání a koukám na záhonku před barákem vykvetly první sněženky. To bude ale hezké přivítáníUsmívající se.

"Narozeninový" kaktus

20. února 2012 v 20:22 | Máca
Tento krásný kaktus už mi kvete snad od vánoc. A teď na narozeniny vykvetl ještě více a světe div se. Jedna květina a kvete dvoubarevněPřekvapený. Je to nádhera.
 
 

Reklama