Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Výstavy

Mezinárodní výstava patchworku

16. března 2012 v 21:03 | Máca
Na výstavu už se moc těšíme. Co jsme připravily ? To si můžete přečíst zde - http://www.sici-stroje-overlocky.cz/shop/aktuality

Výstava ve Zvoli u Prahy

14. prosince 2011 v 12:17 | Máca
Ještě do 18.11.2011 si můžete prohlédnout výstavu betlémů ve Zvoli u Prahy. Můj látkový dostal důstojné místo a staré sáňky mu sluší Usmívající se. Na výstavě nejsou jen betlémy, ale to se musíte podívat sami.

Pozvánka do Teplic

15. května 2011 v 11:26 | Máca

Pozvánka na výstavu v Sedlčanech

21. dubna 2011 v 5:21 | Máca

Pozvánka na výstavu

11. dubna 2011 v 19:51 | Máca

PPM 2011 (2)

7. dubna 2011 v 18:20 | Máca
Na mezinárodní výstavu jsme poslaly (teda kdo dodělal) "Peška". Tohoto projektu se pod mým vedením zúčastnilo 18 "děvčat". Jeden "Pešek" byl hezčí než druhý. Strašně moc mě mrzelo, že jsme je neviděly všechny najednou. Třeba ty co je nedodělaly je udělají do příští výstavy. Bylo vyhlášeno, že kdo bude na výstavě tak jak v sobotu, tak v neděli si uděláme sraz pod našimi výtvory. V sobotu byla účast : z leva - Iva, Štěpánka, Alenka, v zákrytu Eva s Mirkou, pak vykukuje Martina a nakonec já.


V neděli byla účast : Ivana, já, Eva.


Nad námi jsou pověšené naše deky. A stojíme v expozici art quiltu a letošní téma bylo "krajka".

Výstava v Praze

1. března 2011 v 17:17 | Máca

Tak toto je akce na kterou se těšíme vždy celý rok. Jen letos jsem přípravu nějak podcenila. Mám přihlášené dvě své práce na vystavení. Ale letos vůbec nic nemám do žádné soutěže. Příští rok s tím musím něco udělat. Už jen měsíc a sejdeme se s kamrádkami z celé republiky. Také jste tak natěšené? Co letos uvidíme? Koho potkáme? Co se naučíme?

Výstava v Teplicích

28. ledna 2011 v 6:28 | Máca
výstava v teplicích
Ludmila Kalábová a Eva Mžourková nás zvou na svou výstavu "Klůcek sem, klůcek tam". Vystavují v Regionálním muzeu v Teplicích od 4.2. - 6.3.2011. Určitě se pojedeme podívat.

Vyšlo o nás v novinách

16. prosince 2010 v 12:32 | Máca
Dnes vyšly "Kadaňské noviny". Když sjedete kurzorem dolů, tak tam jsou další obrázky z výstavy .

Vánoční výstava v Kadani

10. prosince 2010 v 23:36 | Máca
Vernisáž máme úspěšně za sebou. Lidiček přišlo poměrně dost i když bylo venku velmi ošklivě.
Vánoční výstava v Kadani
Vánoční výstava v KadaniS tou růžičkou mi to sluší . Na druhé fotce je moje vnučka Anička se svým tatínkem a s mým tatínkem . Děda chodí na výstavy pravidelně a syn měl tentokrát premiéru a nevypadal, že by se úplně nudil.
Vánoční výstava v Kadani
Ženský pěvecký soubor Fantasie z Klášterce moc hezky naší vernisáž oživil a děvčata dostala patchworkovou květinu. Na více fotek z výstavy koukněte ZDE.

Výstava v Ústí nad Labem

19. listopadu 2010 v 8:31 | Máca
Včera jsem se zúčastnila vernisáže v Ústí nad Labem. Děvčatům jsme zapůjčily některá svá "okoukaná" dílka, ale v Informačním centru jim to moc slušelo . Průvodní slovo měl pan MUDr. Pavel Sušický. 
Více fotografií ZDE. Už to začíná být samozřejmé, že na vernisáže se mnou jezdí manžel a fotí .
vernisáž Ústí nad Labem
vernisáž Ústí nad Labem

Vánoční výstava v Kadani

16. listopadu 2010 v 19:35 | Máca
Vánoční výstava
Všechny srdečně zveme a těšíme se na setkání.

Výstava v Jičíně

13. listopadu 2010 v 9:10 | Máca
V pátek byla vernisáž výstavy v Jičíně. Jíra mi po celotýdenní honičce udělal výlet. Přišla jsem na jiné myšlenky a setkala jsem se s patchworkovými kamarádkami. Děvčatům se výstava povedla a výstavní prostor byl velmi hezký. A atmosféra úžasná, pan řečník (zapomněla jsem jméno) tak mile povídal "quilt" . Více fotek zde.
Výstava v Jičíně
Výstava Jičín
  

Z Birminghamu 3

25. srpna 2010 v 20:35 | Máca
Paní DeAnne Hartwell-Jones představila průřez své 35-leté práce. Všechno má šité v ruce, buď šití přes papír nebo pomocí papírových šablon.
DeAnne Hartwell-Jones
Tady zapózovala do fotoaparátu a ukazovala nám jaké pěkné látky si na výstavě koupila. Jestli to vyjde přijede na naší výstavu do Prahy a udělá nám kurzík. To se teda těším moc.
DeAnne Hartwell-Jones
Pan manžel si výstavu užíval . A těch ženských co se kolem něj vystřídalo .
Strašně se mi líbilo heslo které paní DeAnne použila do výstavního katalogu : " Nejlepší využití našeho života je věnovat ho něčemu, co nás přežije. " A tím by jsme se měly řídit a NĚCO PO NÁS ZŮSTANE .

Z Birmanghamu 2

24. srpna 2010 v 21:59 | Máca
Na výstavě v Birminghamu jsme měly svou expozici. Vystavovala děvčata z Art klubu který funguje  při Bohemia patchwork klubu. Téma bylo jednotné - rezavění. Naše expozice měla velký úspěch. Dostaly jsme velmi hezký stánek. A takhle hezky jsme se všechny na návštěvníky usmívaly :
Birmingham 2010
Na obrázku je paní Jana Haklová, která je předsedkyní BPK. Výstavu jsme si užívaly všechny. Hlavně když jsme měly hodně návštěvníků.
Birmingham 2010
A nakonec jsme si užily i pár minut slávy. Teda paní Jana Štěrbová, která povídala do televizní kamery. Tak snad budeme mít úspěch i při vysílání tohoto šotu. Zde je pouze odkaz na Tv stanici. Tak snad uvidíme i více z výstavy.
Birmingham 2010

Patchwork v České Skalici

7. července 2010 v 12:42 | Máca
V pondělí začala výstava  Naděždy Harbichové v České Skalici. Tato výstava je umístěna v muzeu Boženy Němcové. Samozřejmě jsme nesměli chybět. Udělali jsme si s Jírou výlet.
Česká Skalice
Děvčata se na to náležitě vyfikla (Naďa fialová sukně) . Moc jim to slušelo.
Česká Skalice
Více fotografií najdete ZDE. Atmosféra byla úplně úžasná. Jsem moc ráda, že jsem se mohla setkat s patchworkovými kamarádkami.

Návštěva výstavy v Teplicích

14. června 2010 v 21:36 | Máca
Skoro na poslední chvíli jsme se rozjely s Renatou do Teplic na výstavu. Nejdřív se mi povedlo vjet do jednosměrky. Asi jsem se už moc těšila na výlet. To nás ale vůbec nerozhodilo a jely jsme. Teplice jsme nemohly minout a kostel u kterého byla výstava nainstalována, také ne. Našly jsme to úplně nádherně a to jsme vůbec nepoužily ani GPS. Děvčata to měla velmi malinké, ale milé. Nechaly jsme se vyfotit, aby jsme měly alibi, že jsme tam vůbec dojely a výstavu našly.
Teplice
Moc hezky jsem ladila s dekou v pozadí . 
Co jsme ještě objevily byl moc krásný krámek s tapetami a různými bytovými doplňky, hned naproti muzeu. 

Patchwork poprvé v Ostrově

5. června 2010 v 8:35 | Máca
4.června 2010 jsme v 17 hodin zahájili výstavu patchworku v Ostrově. Byla jsem velmi překvapená, kolik se sešlo lidiček . Ze všech jsem měla ohromnou radost. S některými se vidíme jedenkrát do roka. Dokonce přijela i Jana z Hamburku a to obzvlášť potěší, že z takové dálky si udělala čas na Českou výstavu. 
Co hlavně uvidíte ? Je tam vystaveno 17 "Pešků". Některé práce jsou dodělané, některé rozpracované, ale všechny deky jsou hezké. A ostatních patchworkových výtvorů tam je dost a dost.
Na výstavu se můžete přijít podívat úterý až neděle od 13.00 do 17.00hodin. A pozor platí se vstupné 20,-Kč.
Ostrov
Toto je velmi malá ukázka toho co můžete vidět.
Více FOTOGRAFIÍ najdete zde.

Pozvánka na výstavu do Ostrova

12. května 2010 v 8:11 | Máca
Výstava Ostrov
Kadaňské patchworkářky Vás zvou na tuto akci. Už se móóc těšíme. 

Zahájení výstavy v DpS

13. října 2009 v 21:50 | Marcelka
Na první fotografii - předávám paní ředitelce Mgr. Lence Raadové Darovací listinu k naší první Klubové dece.
Na druhé fotografii - dámy seniorky obdivují Ivanky práci. Nechaly jsme kolovat práce a na poslední fotce je vidět , jak šťastná seniorka drží koníka a už ho nepustila. Odcházela s ním . Zájem seniorů nás velmi mile překvapil.
 
 

Reklama