Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Zajímavosti

Stromečky

Středa v 5:20 | Máca
Udělala jsem i něco jiného než jen šití Překvapený. Strašně mě to bavilo. Bambulková vlna je nalepená na kuželch. Myslím, že to vůbec nevypadá špatně. Možná je ještě nějak dozdobím, ale zatím nevím.

Zítra ve čtvrtek bude otevřená klubovna od 15 hodin.

Kluci na fotbale

28. října 2015 v 5:03 | Máca
Klukům jsou už 4 roky. V pondělí je rodiče i s dědou vzali na fotbalový trénink. Úplně náhodou jsem je viděla při této akci. Musela jsem se smát. Kluci jsou úžasní. Pan trenér se jim moc hezky věnoval a měl s nimi trpělivost, což vůbec nebylo snadné. Buď chtěli čůrat nebo pít, nebo už nemohli. Pan trenér je po celou hodinu udržel na stadionu. Fotila jsem na mobil, tak omluvte kvalitu snímků.

Otevřená klubovna

15. října 2015 v 4:29 | Máca
Dnes 15.10.2015 BUDE otevřená klubovna od 13 hodin.

Praha ze střechy

9. září 2015 v 10:03 | Máca
Vůbec jsem netušila že v obchodním domě Kotva je takhle překrásný výhled na Prahu s výborným čajíčkem. Měla jsem tam rande s Klárkou a moc jsme si odpoledne užily.

Video klip

18. srpna 2015 v 12:06 | Máca

Koukněte na krásné video. Náš "malej" Jirka má kapelu a tenhle klip mají k jedné písničce. mě osobně se to moc líbí. Krásné prostředí, kde natáčeli, krásní lidé i zvířata Usmívající se. Dokonce mají i své CD, tak kdyby někdo měl zájem, tak není problém Vám ho dodat.

Kluci v bazénu

15. srpna 2015 v 5:05 | Máca
Ve čtvrtek přišli trojčátka s maminkou i tatínkem. V tom horku se nedalo pořádně fungovat, tak kluci naskákali i s Jírou do bazénu. Nakonec jsem to také nevydržela a šla také. Klukům se nechtělo vůbec ani ven. Museli jsme je přesvědčovat. Jsem ráda, že se tak pěkně rozplavali a že se jim koupání líbí

Otevřená klubovna 13.8.2015

30. července 2015 v 7:52 | Máca
Ve čtvrtek JE otevřená klubovna od 13 hodin.

Výlet s vnoučaty

9. července 2015 v 0:37 | Máca
Na dnešní výlet jsem se moc těšila. Jela jsem sama s Aničkou a Tomášem a moc jsme si to užili. Vyrazili jsme brzo ráno do Zubrnic,kde je skanzen lidové architektury. Počasí nám vyšlo úplně suprově a celý výlet taktéž. Po cestě nazpátek jsme jeli přes Litoměřice - kde jsme nakoupili dobrou zeleninu a pak přes Třebenice, kde je muzeum Českého granátu..
Pár fotek:

Lekníny

17. června 2015 v 7:52 | Máca
Ve čtvrtek BUDE otevřená klubovna od 13 hodin.


Byla jsem u dědy na zahrádce a Oldík (syn) tam vybudoval jezírko, kde plavou rybičky. Zasadil lekníny a takhle krásně kvetou:

Moje sobotní tvoření

7. června 2015 v 5:41 | Máca
Na naší "pěstované" zahradě vyrostlo dokonce i obilí. Sklidila jsem ho a tohle jsem z něj udělala :

Ještě ze Žatce

2. června 2015 v 5:55 | Máca
Na akce které pořádá pan Černý v Žatci u Sv. Jakuba se vždy těšíme. Takhle jsme tentokrát zařídily krámek:

Tyto dvě uzené krůty se celé snědly :

Krásný odkaz

4. května 2015 v 13:21 | Máca
Dostala jsem od Věrušky Skočkové z Valašského Meziříčí krásný dopis, psaný rukou a poslaný poštouPřekvapený. Mimo jiné mě tato úžasná dáma napsala, že s manželem budou psát svou internetovou stránku. To musíte vidět. Nejen, že je Věruška i s manželem na svůj věk a nemoci hodně vitální, ale ani tato technika jim není cizí. Mám z nich oběma moc velkou radost. Vždy mě moc mile potěší a jejich stránka je krásná, jen se začíst a pokochat......Voňavá bábovka

4. května 2015 v 5:22 | Máca
Přijela se na nás podívat Renča, teď už z Plzně. Přivezla tuto voňavou, mýdlovou bábovku. Kdo přijde ke mě do klubovny dostane kousek sebou domůUsmívající se. Renatko děkujeme.

Podvazek pro nevěstu

23. dubna 2015 v 5:45 | Máca
Ve ČTVRTEK BUDE OTEVŘENÁ klubovna od 13 hodin.


Všem oznamuji, že moje Pavlínka (nejmladší děťátko) se mi tuto sobotu vdává.

V klubovně jsme jí společnými silami ušily podvazek.

Ještě ze Žatce

9. dubna 2015 v 5:28 | Máca
Ve čtvrtek 9.4.2015 JE otevřená klubovna od 13 hodin.


Do Žatce za námi přijelo hodně hodných lidiček, ale návštěva která mě chytila za srdíčko byl příjezd Alenky s tatínkem. Samozřejmě přivezla i svá trojčátka Adámka, Davídka a Filípka. Kluci vtrhli do obchůdku a hned jsem dostala tři pusinkyLíbající. Alenka kromě kluků přivezla ještě teplý mazanec. K němu kafíčko a zase jsme se mohly věnovat zákazníkům. A jak to zvládli naši kluci ? Kluci byli strašně hodní dokonce nechali dědu vypít i kafíčko a v klidu, neboť zrovna malovaliUsmívající se. Tady je o tom důkaz :

Na velikonoce jsem Vám chtěla ukázat nádhernou háčkovanou slepici, ale nějak jsem to nezvládla, tak opožděně :

Doufám, že jste svátky i přes sněžení prožili v klídku a pohodě.

Velikonoční ovečka

27. března 2015 v 5:35 | Máca
Alenka M. přišla dnes pěkně vybavená Usmívající se, myslela jsem, že se k nám stěhuje. Vytáhla nádhernou velikánskou háčkovanou ovečku a ještě malé zajíčky. Aničku s ovečkou jsem musela vyfotitUsmívající se.

Čtverce pro Afriku II

21. března 2015 v 5:08 | Máca
Ještě o týden se nám prodlužuje odevzdání čtverců pro Afriku. Musím konstatovat, že jsme holky šikovné. Jen z našeho klubu zatím máme 41 čtverečků. No není to úžasné ?
Takhle jsem všechny vyfotila - nastojato Usmívající se :

Nové látky

4. března 2015 v 5:56 | Máca
Toto jsou nové látečky, které mám na prodej. Tento čtvrtek NENÍ otevřená klubovna.

Čtverce pro Afriku

2. března 2015 v 5:49 | Máca
Při setkání ve čtvrtek jsem vyhlásily, že vytáhneme klubíčka a jehlice a upleteme na charitativní akci 20cm čtverce. Toto jsme upletly : Ještě pleteme i doma, jsem zvědavá kolik jich nakonec pošleme Mrkající.

Šamotové knoflíky

19. února 2015 v 7:42 | Máca
Šamotové knoflíky na kabelky apod.... Malou kolekci budu mít v obchůdku, tak můžete přijít koupit. Klidně dnes, kdy je otevřeno od 13 hodin.
 
 

Reklama