Šiju, šiješ, šijeme a s námi i všichni čerti

Zajímavosti

Otevřená klubovna

15. října 2015 v 4:29 | Máca
Dnes 15.10.2015 BUDE otevřená klubovna od 13 hodin.

Praha ze střechy

9. září 2015 v 10:03 | Máca
Vůbec jsem netušila že v obchodním domě Kotva je takhle překrásný výhled na Prahu s výborným čajíčkem. Měla jsem tam rande s Klárkou a moc jsme si odpoledne užily.

Video klip

18. srpna 2015 v 12:06 | Máca

Koukněte na krásné video. Náš "malej" Jirka má kapelu a tenhle klip mají k jedné písničce. mě osobně se to moc líbí. Krásné prostředí, kde natáčeli, krásní lidé i zvířata Usmívající se. Dokonce mají i své CD, tak kdyby někdo měl zájem, tak není problém Vám ho dodat.

Kluci v bazénu

15. srpna 2015 v 5:05 | Máca
Ve čtvrtek přišli trojčátka s maminkou i tatínkem. V tom horku se nedalo pořádně fungovat, tak kluci naskákali i s Jírou do bazénu. Nakonec jsem to také nevydržela a šla také. Klukům se nechtělo vůbec ani ven. Museli jsme je přesvědčovat. Jsem ráda, že se tak pěkně rozplavali a že se jim koupání líbí

Otevřená klubovna 13.8.2015

30. července 2015 v 7:52 | Máca
Ve čtvrtek JE otevřená klubovna od 13 hodin.

Výlet s vnoučaty

9. července 2015 v 0:37 | Máca
Na dnešní výlet jsem se moc těšila. Jela jsem sama s Aničkou a Tomášem a moc jsme si to užili. Vyrazili jsme brzo ráno do Zubrnic,kde je skanzen lidové architektury. Počasí nám vyšlo úplně suprově a celý výlet taktéž. Po cestě nazpátek jsme jeli přes Litoměřice - kde jsme nakoupili dobrou zeleninu a pak přes Třebenice, kde je muzeum Českého granátu..
Pár fotek:

Lekníny

17. června 2015 v 7:52 | Máca
Ve čtvrtek BUDE otevřená klubovna od 13 hodin.


Byla jsem u dědy na zahrádce a Oldík (syn) tam vybudoval jezírko, kde plavou rybičky. Zasadil lekníny a takhle krásně kvetou:

Moje sobotní tvoření

7. června 2015 v 5:41 | Máca
Na naší "pěstované" zahradě vyrostlo dokonce i obilí. Sklidila jsem ho a tohle jsem z něj udělala :

Ještě ze Žatce

2. června 2015 v 5:55 | Máca
Na akce které pořádá pan Černý v Žatci u Sv. Jakuba se vždy těšíme. Takhle jsme tentokrát zařídily krámek:

Tyto dvě uzené krůty se celé snědly :

Krásný odkaz

4. května 2015 v 13:21 | Máca
Dostala jsem od Věrušky Skočkové z Valašského Meziříčí krásný dopis, psaný rukou a poslaný poštouPřekvapený. Mimo jiné mě tato úžasná dáma napsala, že s manželem budou psát svou internetovou stránku. To musíte vidět. Nejen, že je Věruška i s manželem na svůj věk a nemoci hodně vitální, ale ani tato technika jim není cizí. Mám z nich oběma moc velkou radost. Vždy mě moc mile potěší a jejich stránka je krásná, jen se začíst a pokochat......Voňavá bábovka

4. května 2015 v 5:22 | Máca
Přijela se na nás podívat Renča, teď už z Plzně. Přivezla tuto voňavou, mýdlovou bábovku. Kdo přijde ke mě do klubovny dostane kousek sebou domůUsmívající se. Renatko děkujeme.

Podvazek pro nevěstu

23. dubna 2015 v 5:45 | Máca
Ve ČTVRTEK BUDE OTEVŘENÁ klubovna od 13 hodin.


Všem oznamuji, že moje Pavlínka (nejmladší děťátko) se mi tuto sobotu vdává.

V klubovně jsme jí společnými silami ušily podvazek.

Ještě ze Žatce

9. dubna 2015 v 5:28 | Máca
Ve čtvrtek 9.4.2015 JE otevřená klubovna od 13 hodin.


Do Žatce za námi přijelo hodně hodných lidiček, ale návštěva která mě chytila za srdíčko byl příjezd Alenky s tatínkem. Samozřejmě přivezla i svá trojčátka Adámka, Davídka a Filípka. Kluci vtrhli do obchůdku a hned jsem dostala tři pusinkyLíbající. Alenka kromě kluků přivezla ještě teplý mazanec. K němu kafíčko a zase jsme se mohly věnovat zákazníkům. A jak to zvládli naši kluci ? Kluci byli strašně hodní dokonce nechali dědu vypít i kafíčko a v klidu, neboť zrovna malovaliUsmívající se. Tady je o tom důkaz :

Na velikonoce jsem Vám chtěla ukázat nádhernou háčkovanou slepici, ale nějak jsem to nezvládla, tak opožděně :

Doufám, že jste svátky i přes sněžení prožili v klídku a pohodě.

Velikonoční ovečka

27. března 2015 v 5:35 | Máca
Alenka M. přišla dnes pěkně vybavená Usmívající se, myslela jsem, že se k nám stěhuje. Vytáhla nádhernou velikánskou háčkovanou ovečku a ještě malé zajíčky. Aničku s ovečkou jsem musela vyfotitUsmívající se.

Čtverce pro Afriku II

21. března 2015 v 5:08 | Máca
Ještě o týden se nám prodlužuje odevzdání čtverců pro Afriku. Musím konstatovat, že jsme holky šikovné. Jen z našeho klubu zatím máme 41 čtverečků. No není to úžasné ?
Takhle jsem všechny vyfotila - nastojato Usmívající se :

Čtverce pro Afriku

2. března 2015 v 5:49 | Máca
Při setkání ve čtvrtek jsem vyhlásily, že vytáhneme klubíčka a jehlice a upleteme na charitativní akci 20cm čtverce. Toto jsme upletly : Ještě pleteme i doma, jsem zvědavá kolik jich nakonec pošleme Mrkající.

Šamotové knoflíky

19. února 2015 v 7:42 | Máca
Šamotové knoflíky na kabelky apod.... Malou kolekci budu mít v obchůdku, tak můžete přijít koupit. Klidně dnes, kdy je otevřeno od 13 hodin.

Vyhlížejí "Valentýna"

14. února 2015 v 9:06 | Máca
Tyto kočičky ušila Hedvika L.. Vyhlížejí "Valentýna"Usmívající se.

Háčkované hračky

11. února 2015 v 5:56 | Máca
Alenka M. háčkuje, háčkuje a háčkuje....


Ve čtvrtek BUDE otevřená klubovna od 13 hodin.

Panenka

4. února 2015 v 5:50 | Máca
Tady tu krásnou panenku mi poslala na ukázku své práce Martina M. Každou panenku má tak nádherně vypracovanou. Martinko, je vidět, že všechny své panenky tvoříš s "láskou". Jen tak dál.
 
 

Reklama